Text
 
“Вода — це «сок життя»!”
Леонардо да Вінчі

Вода - це воістину унікальна субстанція, яка є сьогодні основою здорового харчування! Від неї сталося все живе, і сьогодні на Землі немає жодної, навіть самої примітивної, живої істоти і жодної рослини, яка б не складалася з води і не обходилася б без неї.

80% ваги всіх рослин і 70% ваги тварин доводиться на воду. Організм людини більш, ніж на 60% складається з води. Так як вода необхідна для виконання будь-якого фізіологічного процесу, вона раціонально розподіляється по всіх органах і тканинах в необхідному обсязі.

90%
легені
м'язи
75%
82%
кров
мізк
70%
80%
шкіра
кістки
22%
цікаві факти про воду!
небезпека забрудненої води!
ТИПИ ФІЛЬТРІВ ДЛЯ ОЧИСТКИ ПИТНОЇ ВОДИ
Проточний фільтр під мийку
Фільтри переносного типу
Фільтр обратного осмосу
Розробник:
Науково-дослідний і проектний інститут “Водоочисні технології”, Україна.
Підприємство спеціалізується на розробці та виробництві засобів у галузі водопідготовки. Над поставленими завданнями працює дружний колектив, який складає сто п'ятдесят професіоналів різних спеціальностей. Технічна база інституту включає сучасні лабораторії, конструкторське бюро, дослідний центр, відділи інновацій та супровідного обслуговування. На підприємстві впроваджена система управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2001. За роки роботи інститут зарекомендував себе як надійний виробник якісної сучасної продукції, що відповідає всім екологічним стандартам. Діяльність "Водоочисні технології" відзначена багатьма нагородами, в тому числі премією рейтингу "100 кращих підприємств України" в номінації "Промислова екологія, енерго- та ресурсозбереження". При створенні побутової серії "СВОД" фахівці Інституту застосували досвід, здобутий при вирішенні завдань промислових масштабів. Саме тому наші фільтри відрізняються підвищеною надійністю та ефективністю.
Торговий дім «СВОД»
ООО “Промдекс-Украина”